Hity Cenowe

Facebook

Zwroty

 

 1. Konsument (w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego) ma prawo bez podania przyczyn odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu czternastu dni od daty odebrania przesyłki.
   
 2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy zawartej na odległość konsument powinien złożyć stosowne oświadczenie . Oświadczenie można złożyć wysyłając e-mail na adres meble.ujedrusia@op.pl, lub drogą pocztową na adres: Meble U Jędrusia, ul. Towarowa 13, 64-920 Piła. Zwracany Towar należy odesłać na adres: Meble U Jędrusia, ul. Towarowa 13, 64-920 Piła.
   
 3. Prosimy o dołączenie oryginału dowodu zakupu (paragon lub faktura), ułatwi nam to zaksięgowanie zwrotu.
   
 4. Sklep dokona zwrotu środków pieniężnych niezwłocznie, w formie przelewu bankowego na wskazane przez Klienta konto. Konsument obowiązany jest zwrócić Towar w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.
   
 5. Zwrot Towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od daty wysłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy przez Konsumenta.
   
 6. Zwrot Towaru odbywa się na koszt Konsumenta. Nie odbieramy przesyłek za pobraniem.
   
 7. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie dotyczy świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą (nie można zwracać towarów spersonalizowanych).
   

 

Kategorie

Opinie o mebleujedrusia.pl na Opineo.pl


KONTAKT


Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Firm:  Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Firm: Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Firm: Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Firm:  Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Firm:  Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Firm:  Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Firm:  Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Firm:  ewa_meble logo.jpg gała.jpg Jarstol-logo.png logo-stolmeb.jpg maridex logo.jpg rir-meble logo.png signal logo.png stolar logo.png stolkar logo.png stollech logo.png mlot.jpg idzczak_m_logo-150x100.png indeks.jpg relaks.jpg meblo cross.jpg bms group.png drewmax.jpg Błanek.jpg indeks.jpg anbel-logo_topright-big-150x53.png meblar_logo.png
Safe Buy